CRUCIAL SODIMM DDR5 16GB 4800MHz CL40
Kód: 203103708Podrobný popis
Model: Crucial DDR5
Určeno pro: Notebook
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 16 GB
Frekvence paměti: 4800 MHz
Časování: CL40
Korekce chyb (ECC): Ne
Počet modulů v balení: 1 x 16 GB
Napětí: 1.1 V
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 649528906526 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Intel XMP: | Ne |
| Kód výrobcu: | CT16G48C40S5 |
| Modelová rada: | Crucial |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.4x10.8x0.8 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL40 |
| Frekvencia RAM: | 4800 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
