Crucial/CSODIMM DDR5/24/6400MHz/CL52/1x24GB
Kód: 203103752Podrobný popis
Model: Crucial DDR5
Typ modulu: CSODIMM
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 24 GB
Frekvence paměti: 6400 MHz
Časování: CL 52
Počet modulů v balení: 1x 24 GB
Napětí: 1,1V/(5V ext.)
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 649528944238 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.7 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Kód výrobcu: | CT24G64C52CS5 |
| Modelová rada: | Crucial |
| Počet modulů v balení: | 1x24GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 5.1x10.1x0.7 |
| Systém: | Notebook |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL52 |
| Frekvencia RAM: | 6400 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | SO-DIMM DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 24 GB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
