Napájecí adaptér MSI 90W 19V (vč. síť. šňůry)
Kód: 2191082002Podrobný popis
Napájecí adaptér MSI 90W 19V (vč. síť. šňůry)
Kompatibilní modely:
MSI
CR series CR72 6ML
CX series CX72 6QL
GS series GS30 2M
Modern Series Modern 14 A10M, Modern 14 B10MW, Modern 15 A10RAS
PS series PS42 8M, PS42 8MO, PS42 8RA, PS42 8RB, PS63 8M, PS42 8RC, PS63 8RC, PS63 8SC
Návod k obsluze naleznete zde: https://shop.sil.cz/katalog/soubory/navodkobsluze.pdf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| EAN: | 8592928001631 |
| Hloubka jedn. balení: | 4.9 |
| Hmotnosť: | 0.58 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 77011245 |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.3x11.5x4.9 |
| Síťový kabel: | Ano |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 90 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
