LENOVO napájecí adaptér USB-C 65W Slim AC Adapter (CE)
Kód: LNZ4X20V24678SPodrobný popis
Tenká, lehká a přenosná
nabíječka ideální na cesty.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 194552745738 |
| Hloubka jedn. balení: | 11 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Kód výrobcu: | 4X20V24678 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27x6x11 |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
