Asus orig. adaptér 65W19V 4PHI (3P)
Kód: 1855000041Podrobný popis
Návod k obsluze: https://shop.sil.cz/katalog/soubory/navodkobsluze.pdf
ASUS originální adaptér pro modelové řady:
F302LJ, P302LJ, R301LJ, X302LJ
Adaptér je bez síťové šňůry!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8592583010238 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hloubka jedn. balení: | 6.7 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | B0A001-00046500 |
| Napájecí konektor: | 4.0 x 1.35 mm |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25.7x9.8x6.7 |
| Záruka: | 24 |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
