NTB HP 17-cp2012nc, R5-7520U, 16GB, 512GB, Radeon, 17.3" FHD IPS 300n, W11H6, Silver
Kód: 1228500Podrobný popis
HP Laptop 17-cp2012nc
*AMD FreeSync
*Certifikace ENERGY STAR
*Registrace EPEAT Gold
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen™ 5 7520U (max. zvýšený takt 4,3 GHz, 4 MB mezipaměti L3, 4 jádra, 8 vláken)
Paměť: 16GB paměť LPDDR5-6400 MT/s (integrovaná)
Pevný disk: SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: 17,3" displej IPS s rozlišením FHD (1 920 x 1 080), antireflexní úpravou, 300 nity a 45% NTSC
Grafická karta: Grafika AMD Radeon
Audio: Duální reproduktory
Web kamera: HP True Vision 720p HD s dočasným potlačením šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Polohovací zařízení: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB:
*1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (podporuje pouze přenos dat a nepodporuje nabíjení ani externí monitory)
*2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s
Další porty:
*1x AC Smart Pin
*1x HDMI 1.4b
*1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 3článková lithium-iontová (41 Wh)
Napájení: 45W napájecí adaptér Smart AC
Správa zabezpečení: Podpora firmwarového modulu TPM (Trusted Platform Module)
Barva: Stříbrná Natural
Materiál: FERT
Rozměry: 400,7 x 257,8 x 19,9 mm
Hmotnost: 2,07 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 199642855724 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Baterie - kapacita: | 41 Wh |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 nits, 300 cd/m2=nits |
| Displej - rozlišení: | 1920x1080 |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 7000 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hloubka: | 257,8 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 7 |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | CF5V3EA#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,3 GHz |
| Model notebooku: | 17-cp2012nc |
| Modelová rada: | AMD Radeon 610M Graphics, HP 17 |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační paměť - velikost: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - max. velikost: | 16 GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 0 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost: | 6400 MHz |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Přesný model CPU: | R5-7520U |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 52.5x35x7 |
| Rozměry paměti: | Bez přístupných slotů |
| Šířka: | 400,7 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Výška: | 19,9 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,8 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | HP |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Typ pamäte RAM: | LPDDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Uhlopriečka: | 17,3 " |
| Výkon zdroja: | 45 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
