Lenovo ThinkPad X/ThinkPad X13 Gen 6 (AMD)/AI7PRO-350/13,3"/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11P/Black/3R
Kód: LNN21RM001RCKSPodrobný popis
ThinkPad X13 Gen 6
* ENERGY STAR® 9.0
* EPEAT™ Gold Registered
* ErP Lot 6/26
* RoHS compliant
* TCO Certified 10.0
* MIL-STD-810H military test passed
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 32GB Soldered LPDDR5x-8000
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 32GB
Pevný disk: 1T GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku:
* 1x M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 NVMe®
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 840M Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 codec
Web kamera: 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computers vision on ISP
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN: WWAN Upgradable to 4G
NFC: Ano
Porty USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
* 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* Smart Card Reader
* Nano Sim card Slot
Čtečka otisků prstů: ano
TPM 2.0: ano
Baterie: integrovaná 54,7 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
Barva: Černá
Materiál: karbon a hliník
Rozměry: 299,3 x 207 x 10,25-18,15 mm
Hmotnost: 988 g
Záruka: 3 roky Premier support
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkPad_X13_Gen_6_AMD?M=21RM0016CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.95 kg |
| EAN: | 199271480281 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 1.95 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | 21RM001RCK |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Model: | X13 Gen 6 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Přesný model CPU: | AI7PRO-350 |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad X |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 860M Graphics |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - rýchlosť: | 8000 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 34.5x37x7.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 7 PRO |
| Uhlopriečka: | 13,3 " |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
