Lenovo ThinkPad/E14 Gen 8 (intel)/Intel Core™ Ultra 5 325/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Black/
Kód: LNN21Y6000HCKPodrobný popis
Lenovo ThinkPad E14 Gen 8 (Intel)
Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Paměť: 1x 16GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrated Intel® Graphics
Audio:
*High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec
*Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos®, audio by HARMAN
*Microphone 2x Array
Webkamera: FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Pero: Ne
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Síť: Ethernet (100/1000M)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN: Ne
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On
* 2x Thunderbolt 4 s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
* 1x RJ-45
Zabezpečení:
* Bezpečnostní čip: Diskrétní TPM 2.0
* Bezpečnostní slot: Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 64 Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá (Black)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 313 x 220,3 x 10,1 mm
Hmotnost: cca 1,34 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_E14_Gen_8_Intel?M=21Y6000HCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.36 kg |
| EAN: | 199275217845 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 2.36 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 21Y6000HCK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | Hliník |
| Model: | E14 Gen 8 (intel) |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | Intel Core™ Ultra 5 325 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 313 mm |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | 10 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 2 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Výška: | 220,3 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Lenovo |
| Batéria - kapacita: | 64 Wh |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Hĺbka: | 10,1 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7.5 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,5 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkPad |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Možnosť viacerých diskov: | 2 počet |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad+TrackPoint |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 30.9x45.9x7.5 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 30.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 65 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 45.9 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,1 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
