LENOVO NTB ThinkBook 16 G9 IRL - 16" WUXGA,i5-13420H,16GB,512SSD,W11P
Kód: 806095Podrobný popis
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Paměť | 1x 16GB SODIMM DDR5-5200 |
| Paměťové sloty | 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní |
| Max. Paměť | Až 64GB DDR5-5200 |
| Úložiště | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporovaná Úložiště | Až 2x disk, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD až 2TB • M.2 2280 SSD až 2TB |
| Slot pro Úložiště | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slots 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| Čtečka Karet | SD čtečka karet |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | FHD 1080p + IR Hybrid s krytkou kamery |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 48Wh |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| Speciální funkce | Moderní pohotovostní režim |
| DESIGN | |
| Displej | 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Touchpad | Beztlačítkový vícedotykový touchpad s povrchem Mylar, podporuje Přesnost TouchPad (PTP), 75 x 120 mm |
| Barva | Šedá (Arctic Grey) |
| Povrchová úprava | Eloxování pískováním (Kryt), Textura (Tělo) |
| Materiál | Hliník (Kryt), PC-ABS (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 356 x 253.5 x 17.5 mm |
| Hmotnost | Od 1.7 kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro, CZ / SK / EN |
| Dodávaný software | Office zkušební verze |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standardní porty | 1x USB-A (USB 5Gbps), Stále napájený 1x USB-A (USB 5Gbps) 1x USB-C (USB 10Gbps), s USB PD 45-65W a DisplayPort 1.4a 1x USB-C (ThunderBolt4 40Gbps), s USB PD 45-65W a DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / Mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x SD čtečka karet |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Bezpečnostní Chip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čtečka otisků prstů | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení |
| Fyzický zámek | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Další zabezpečení | IR kamera pro Windows Hello (rozpoznání obličeje) Krytka kamery |
| OVLADATELNOST | |
| Další zabezpečení | Správa systému Non-vPro |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 1 rok v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Onsite |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Ne |
| CERTIFIKACE | |
| Zelené certifikace | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Ostatní Certifikace | TÜV Rheinland Low Blue Light (Softwarové řešení) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810G military testy - splněno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 3.4 kg |
| EAN: | 199273582242 |
| 4G/LTE/5G připojení: | ne |
| AI podpora: | ano |
| AI výbava: | Copilot klávesa |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet): | 1 |
| Barva: | Šedá |
| BlueTooth: | Ano |
| BlueTooth specifikace: | 5.4 |
| Copilot+ PC: | ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Dotykový displej: | Ne |
| Formát - Systémový disk: | M.2 |
| Frekvence procesoru: | 2,1 GHz |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 1,7 kg, 3.40000 kg |
| Chipset: | Intel SoC |
| Instalovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Integrovaný tuner: | Ne |
| Jas: | 400 cd/m2 |
| Klávesnice: | Ano |
| LAN: | Ano |
| LAN, specifikace: | Gigabit |
| Materiál: | hliník, plast |
| Max. frekvence procesoru: | 4,6 GHz |
| Model procesoru: | 13420H |
| Modelová rada: | Intel UHD |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Ano |
| Platforma TPM: | Ano |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Počet paměťových slotů: | 2 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Podpora MemoryStick karet: | Ne |
| Podpora MicroSD karet: | Ne |
| Podpora SecureDigital karet: | Ano |
| Podpora xD karet: | Ne |
| Podsvícení klávesnice: | Ano |
| Poměr stran: | 16 : 10 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Procesor: | Intel |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| RJ-45 (počet): | 1 |
| Rozhraní: | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Rozlišení přední kamery: | 2,0 Mpx |
| Rozměry: | 356 × 253,5 × 17,5 mm |
| Set pamětí: | 1× 16 GB |
| Slot pro bezpečnostní zámek: | Ano |
| TDP: | 45 W |
| Technologie baterie: | Li-Iontová |
| Technologie SSD: | Ano |
| Thunderbolt 4 (počet): | 1 |
| Touchpad: | Ano |
| Trackpoint: | Ne |
| Typ grafické karty: | integrovaná |
| Typ panelu: | IPS |
| USB 3.0 (počet): | 2 |
| USB typ C bez Thunderbolt (počet): | 1 |
| Velikost disku: | 512 GB |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Vestavěné reproduktory - typ: | stereo |
| Vestavěný mikrofon: | Ano |
| Vestavěný mikrofon - typ: | stereo |
| Výdrž baterie: | 7,71 h |
| Webkamera přední: | Ano |
| Webkamera zadní: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi specifikace: | 802.11be |
| Zabezpečení otiskem prstu: | Ano |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
| Zařízení OSIS: | Ano |
| Adaptér v balení: | ano |
| Frekvencia RAM: | 5200 MHz |
| Kapacita Wh: | 48 Wh |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Výkon zdroja: | 65 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
