Lenovo IdeaPad Slim 5/14IMH10/U5-135H/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Gray/2R
Kód: LNN83V6002KCKSPodrobný popis
IdeaPad Slim 5 14IMH10
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE)/18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel Smart Cache
NPU: 11 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Maximální velikost: 32gb
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 1x M.2 2242 PCIe 4.0x4 slot + 1x M.2 2280 4.0x4 slot
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED, 400 nitů, Lesklý, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Graphics
Audio: High Definition Audio
Webkamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.2
Porty:
*1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
*1x USB-A (USB 5Gbps)
*2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 65-100W and DisplayPort 1.4
*1x HDMI 2.1 to 4K/60Hz
*1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
*1x microSD card reader
TPM 2.0: Ano
Baterie: 60Wh
Napájení: USB-C
Barva: Luna Grey
Materiál: Aluminium (Top+Bottom)
Rozměry: 313,3 x 222 x 16,9 mm
Hmotnost: 1,39 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| EAN: | 199274946937 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | 83V6002KCK |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | 14IMH10 |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | U5-135H |
| Šířka: | 313,4 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Výška: | 222 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Lenovo |
| Batéria - kapacita: | 60 Wh |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Hĺbka: | 16,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 8.1 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Možnosť viacerých diskov: | 2 počet |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - max. veľkosť: | 32 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5600 MHz |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 45x28.5x8.1 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 44.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | Bez zdroje W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 29 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,7 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
