HP 200 G2i 16 C3-100U/8GB/512GB/W11H
Kód: HP-D7YK5ATPodrobný popis
HP 200 G2i
16" počítač HP 200 G2i poskytuje výkon, aniž by narušil váš IT ekosystém nebo rozpočet.
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ 3 100U (max. 4,7 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 10 MB mezipaměti L3, 6 jader, 8 vláken)
Paměť: 8GB paměť DDR5-5200 MT/s (1× 8 GB) Přenosová rychlost až 5 200 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 / 1
Pevný disk: 512GB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Displej: 16" diagonal, WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nits, 62.5% sRGB
Grafická karta: Grafická karta Intel
Audio: Dva stereofonní reproduktory
Web kamera: FHD kamera 1080p
Polohovací zařízení: Multi-touch clickpad
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika:
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB:
*2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (napájené)
*2× USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge)
Další porty:
*1× HDMI 2.1
*1× stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
*1× port RJ-45
*1× slot pro bezpečnostní zámek Kensington® Mini
Baterie: 3článková Li-ion polymerová HP s dlouhou výdrží (41 Wh)
Napájení: Není součástí balení
Barva: Železitě šedá
Rozměry: 358,6 x 251,8 x 11,2 - 15,3mm
Hmotnost: 1,72kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 2.19 kg |
| EAN: | 821844352656 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Baterie - kapacita: | 41 Wh |
| Baterie - počet článků: | 3 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Dotyk aktivní pero: | Ne v balení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hloubka: | 251,8 mm |
| Hmotnosť: | 2.19 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | D7YK5AT#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,7 GHz |
| Model: | G2i |
| Modelová rada: | Intel Iris/Intel UHD Graphics, HP 200 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 5200 MHz |
| Paměť RAM: | 8 GB |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet paměti RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Polohovací zařízení: | Multidotykový trackpad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | 3-100U |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Šířka: | 358,6 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Výška: | 15,3 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 1,2 GHz |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Značka: | HP |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.4 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 30.2x41.4x6.4 |
| Šírka jedn. balenie: | 30.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Výkon zdroja: | Bez zdroje W |
| Výška jedn. balenie: | 41.4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
