ASUS Vivobook S 16/M3607GA-OLED002W/AI7-445/16"/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11H/Silver/2R
Kód: 185-M3607-OLED002WPodrobný popis
ASUS Vivobook S16 (M3607GA-OLED002W)
Copilot+ PC
* armádní standard MIL-STD 810H
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,6 GHz, 8 MB cache)
Neurální procesor: AMD XDNA™ až 50TOPS
Paměť: 16GB DDR5 na desce + 16GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1 slot DDR5 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" FHD (1920x1200) OLED, 16:10, 0,2 ms, 60 Hz, 300 nitů, 95% DCI-P3, 1000000:1, 1,07 miliardy barev
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: 2x reproduktor Dolby Atmos; mikrofon
Web kamera: FHD s IR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax, 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ C (s podporou zobrazení/napájení/rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typ A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 2.1 TMDS
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
Správa zabezpečení: ochrana heslem při spouštění systému BIOS, heslo uživatele pro nastavení systému BIOS, Trusted Platform Module (firmware TPM), infračervená webkamera s podporou Windows Hello
Baterie: 70Wh, 4S1P, 4článková, Li-ion
Napájení: 68W USB-C AC adaptér
Barva: Cool Silver
Materiál: hliník + plast
Rozměry: 357x250,6x15,9-17,9mm
Hmotnost: cca 1,7kg
Záruka: 2 roky
Dvouletá prémiová záruka ASUS Pick-up and Return pro IČO i soukromé osoby ZDARMA.
Podrobnosti naleznete zde: https://www.asus.com/cz/event/bezstarostny_servis
Stránky výrobce: https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s16-m3607/
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| EAN: | 4711636474467 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Stříbrná |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 2.88 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | M3607GA-OLED002W |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Model: | M3607GA-OLED002W |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI7-445 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 357 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Výška: | 250,6 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 70 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Hĺbka: | 15,9-17,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.7 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,6 GHz |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook S 16 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 31.5x49.3x6.7 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 31.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 7 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 68 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 49.3 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
