ASUS UX3407QA 14/X1-26-100/32GB/512GB/GRAY/W11H
Kód: 185-UX3407-QD612WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| EAN: | 4711636547154 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hmotnosť: | 2.68 kg |
| Kód výrobcu: | UX3407QA-QD612W |
| Záruka: | 24 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 10.4 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 28.3x46.6x10.4 |
| Šírka jedn. balenie: | 28.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 46.6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
