ASUS UM5606GA 16/AI 7 445/16GB/1TB/WHITE/W11H
Kód: 185-UM560-OLED532WPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.68 kg |
| EAN: | 4711636547208 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Hmotnosť: | 3.68 kg |
| Kód výrobcu: | UM5606GA-OLED532W |
| Záruka: | 24 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 11.6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 33.1x49.9x11.6 |
| Šírka jedn. balenie: | 33.1 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Výška jedn. balenie: | 49.9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
