ASUS NTB Zenbook A14 (UX3407QA-OLED180W), X1 26 100, 14" 1920x1200, 16GB, 1TB SSD, Adreno, W11 Home, Zabriskie Beige
Kód: 2910123Podrobný popis
ASUS NTB Zenbook A14 (UX3407QA-OLED180W)
Part Number: UX3407QA-OLED180W
Procesor
Výrobce procesoru: Qualcomm
Model procesoru: Snapdragon X X1 26 100 Processor
Rychlost procesoru: 2,97 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10
Typ displeje: Glare
Jas: 400nits
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Qualcomm Adreno GPU
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Počet článků baterie: 3
Energie baterie: 70 Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Ultra Mini Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal, TYPE-C Cable: 240W
Fyzické charakteristiky
Barva: Zabriskie Beige
Specifikace: Ceraluminum (ceramized aluminum-magnesium alloy)
Rozměry: 31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm (12.23" x 8.42" x 0.53" ~ 0.63")
Váha: 0,98 kg
Záruka
2Y Pick up/return
Obsah balení
Sleeve
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.645 kg |
| EAN: | 4711636488266 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 45.5 cm |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Hmotnosť: | 2.645 kg |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Model procesoru: | Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 |
| Modelová rada: | Qualcomm Adreno |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Použití: | Kancelářský |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 10.3 cm |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 28.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Uhlopriečka: | 14 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
