ASUS NTB Vivobook S 16 (M3607KA-OLED022X), R7 AI 350, 16" 1920x1200 OLED, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Matte Gray
Kód: M3607KA-OLED022XPodrobný popis
ASUS NTB Vivobook S16 (M3607KA-OLED022X)
Part Number: M3607KA-OLED022X
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 7 350 Processor
Rychlost procesoru: 2.0 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: 1920 x 1200 WUXGA OLED
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100-240V AC 50/60GHz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Gray
Specifikace: Aluminium + Plastic
Rozměry: 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm (14.06" x 9.87" x 0.63" ~ 0.70")
Váha: 1.80 kg
Záruka
2Y Pick up/ return
Adobe Creative Cloud s 1-měsíčním předplatným zdarma: ASUS nabízí předplatné služby Adobe Creative Cloud zdarma
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.046 kg |
| EAN: | 4711636159685 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 48 cm |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| Hmotnosť: | 3.046 kg |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Modelová rada: | AMD Radeon |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Počet jader: | 8 |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 7 cm |
| TDP: | 45 |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24975 |
| Výška: | 31 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 7 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
