ASUS NTB ProArt P16 (H7606WI-OLED007X), AI 9 HX 370, 16" 3840 x 2400, 64GB, 2TB SSD, Radeon+RTX, W11P, Black
Kód: 185-H7606-OLED007XPodrobný popis
ASUS ProArt P16 OLED (H7606WI-OLED007X)
* 16" 4K OLED dotykový displej s Pantone validací a 100% DCI-P3
* Výkon pro kreativce: AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 + RTX™ 4070 + 64GB RAM
Operační systém: Windows 11 Pro – ASUS doporučuje Windows 11 Pro pro firmy
Procesor: AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 (2.0 GHz až 5.1 GHz, 12 jader / 24 vláken, 36MB cache)
Neuralní procesor: AMD XDNA™ NPU až 50 TOPS
Paměť: 64GB LPDDR5X (na desce)
Počet slotů (celkem/volných): - / -
Celková paměť: 64 GB
Pevný disk: 2TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Rozšiřující sloty pevného disku: 2x M.2 (PCIe 4.0x4 a PCIe 4.0x2)
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: SD Express 7.0
Displej: 16" 4K OLED (3840×2400), 16:10, dotykový, 400 nitů (500 nitů HDR), 0.2ms, 100% DCI-P3, HDR True Black 500, Pantone Validated
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 Laptop GPU (8GB GDDR6)
Integrovaná grafika: AMD Radeon™ 890M
Audio: Harman/Kardon, Smart Amp, 2 mikrofony, 3.5mm audio jack
Web kamera: FHD s IR (Windows Hello)
Polohovací zařízení: Touchpad s podporou DialPad
Podsvícená klávesnice: Ano, s klávesou Copilot
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be, 2×2) + Bluetooth® 5.4
Porty USB:
* 1× USB 3.2 Gen 2 Type-C (10Gbps, DP/PD)
* 1× USB 4.0 Gen 3 Type-C (40Gbps, DP/PD)
* 2× USB 3.2 Gen 2 Type-A (10Gbps)
Další porty:
* 1× HDMI 2.1 FRL
* 1× 3.5mm combo audio jack
* 1× DC-in
* 1× SD Express 7.0 čtečka
Baterie: 90Wh, 4článkový Li-ion
Napájení: 200W adaptér, 20V / 10A (konektor: obdélník)
Správa zabezpečení: IR kamera (Windows Hello), Microsoft Pluton, TPM (firmware)
Barva: Nano Black (hliníkové tělo)
Rozměry: 35.49 × 24.69 × 1.49–1.73 cm
Hmotnost: 1.85 kg
Záruka: Standardní záruka dle země
Bonusový obsah: 3 měsíce Adobe Creative Cloud (všechny aplikace)
Předinstalované aplikace: CapCut, MuseTree, StoryCube, MyASUS, ProArt Creator Hub, ScreenXpert, GlideX
Certifikace: MIL-STD 810H, Energy Star 8.0, RoHS, REACH
Eye-care: TUV Rheinland + SGS + 70 % méně modrého světla
Profesionální výkon a OLED přesnost pro kreativce s GPU RTX™ 4070 a až 50 TOPS AI akcelerací.
Stránky výrobce: https://www.asus.com/cz/laptops/for-creators/proart-studiobook/proart-studiobook-16-oled-h7606-amd-hx370/
Rozšíření záruky a služby ProArt dostupné dle lokální nabídky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| EAN: | 4711387898659 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - jas: | 400 nits, 400 cd/m2=nits |
| Displej - velikost: | 16" |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Hmotnosť: | 4.28 kg |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Kód výrobcu: | H7606WI-OLED007X |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | Hliník |
| Model: | H7606WI |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI9-HX370 |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka: | 35,49 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 1 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ne |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 1 počet |
| Výška: | 24,69 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 90 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 3840x2400 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Hĺbka: | 1,73 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.8 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,1 GHz |
| Modelový rad: | ASUS ProArt P16 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 4070 8 GB |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | Rectangle Conn |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Operačná pamäť: | 64 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - max. veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 57x34.9x9.8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Šírka jedn. balenie: | 57 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 9 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
| Veľkosť pamäte VGA: | 8 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 200 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 34.9 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
