ASUS NTB ExpertBook PM560 (PM5606CGA-OLEDR7321X), Ryzen AI 7 445, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Pro, Gray
Kód: 4830127Podrobný popis
ASUS NTB ExpertBook PM560 (PM5606CGA-OLEDR7321X)
Part Number: PM5606CGA-OLEDR7321X
Procesor
Výrobce procesoru: Ryzen
Model procesoru: Ryzen AI 7 445
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16,0"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Lesklý
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 60Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 300nits
Grafická karta: AMD Radeon 840M
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: M.2 2280 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x USB 4.0 Type-C support display / power deliver
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70Whrs
Popis napájení
TYPE-C, 90W AC Adapter, Output: 20V DC, 4.5A, 90W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Misty Grey
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.84 x 25.35 x 0.98 ~ 1.80 cm
Hmotnost (přibližná): 1,67 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| EAN: | 4711636514033 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 48 cm |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Hmotnosť: | 2.85 kg |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Modelová rada: | AMD Radeon 840M |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Použití: | Kancelářský |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 7 cm |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 29 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 7 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
