ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK812), MKompanio 520, 10.5" 1920 x 1200, 8GB, 128GB eMMC, Mali-G52, Chrome, Silver
Kód: 4830099Podrobný popis
ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK8128)
Part Number: CL3001DM2A-MTK8128
Procesor
Výrobce procesoru: MediaTek
Model procesoru: Kompanio 520
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: ARM Mali-G52 MC2
Velikost obrazovky: 10,5"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR4X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 128 GB
Typ SSD: eMMC
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.0 Type-C support display / power delivery
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Chrome OS
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Touchpad: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 2 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 38Wh
Popis napájení
TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Fog Silver
Rozměry: 259,5 (W) x 178,6 (D) x 14,9 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Součást balení
Stand Cover
USI 2.0 garaged stylus
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| EAN: | 4711636514453 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 29 cm |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.2 |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Kapacita disku: | 128 GB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 2.05 |
| Model procesoru: | Mediatek MT8183 |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Operační systém: | Google Chrome OS |
| Počet článků baterie: | 2 |
| Počet jader: | 8 |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 9 cm |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Typ disku: | eMMC |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ zařízení: | Notebook |
| USB počet: | 2 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Výbava: | Stylus |
| Výkon CPU dle PassMark: | 2584 |
| Výška: | 21 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Uhlopriečka: | 10,5 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
