ASUS M1807GA 18.0/AI 5 430/32GB/512GB/BLUE/W11H
Kód: 185-M1807GA-S8037WPodrobný popis
ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8037W
* výkonný procesor AMD Ryzen AI 5 430
* 18" displej s obnovovací frekvencí 144 Hz
* DDR5 32GB operační paměti a 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 5 430 (4 jádra, 8 vláken, 2,0/4,5 GHz, 8 MB cache)
Neural procesor: AMD XDNA NPU až 50TOPS
Paměť: 16 GB na desce + 16 GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1/0
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Displej: 18", WUXGA (1920 x 1200) 16:10 antireflexní IPS, 144 Hz, jas 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: vestavěný array mikrofon, vestavěné reproduktory, SonicMaster
Web kamera: FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4
Porty USB:
* 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
* 2× USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
Další porty:
* 1× HDMI 2.1 TMDS
* 1× 3.5mm Combo Audio Jack
Zabezpečení: IR webcam with Windows Hello support; BIOS Booting User Password Protection; Microsoft Pluton security processor; Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Baterie: 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion
Napájení: TYPE-C, 68W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.4A, 68W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Napájecí adaptér v balení: ano
Barva: Quiet Blue
Materiál: plast
Rozměry: 40,25 x 27,45 x 1,86 ~ 1,99 cm
Hmotnost: 2,60 kg
Nabídku kompatibilních rozšíření ke standardní záruce naleznete v souvisejícím zboží.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| EAN: | 4711636547321 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Express card: | Ne |
| Farba: | Modrá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | M1807GA-S8037W |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Materiál: | plast |
| Model: | M1807GA-S8037W |
| MS Office Trial: | Ano |
| NFC: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | AI5-430 |
| Šířka: | 402,5 mm |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| Thunderbolt 4 / USB 4: | 0 počet |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne, 0 počet |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| USB 2.0: | Ne, 0 počet |
| USB 3.x: | Ano, 2 počet |
| USB 3.x Type-C: | Ano, 2 počet |
| Výška: | 274,5 mm |
| Webkamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Asus |
| Batéria - kapacita: | 70 Wh |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Dotyk aktívne pero: | Ne v balení |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Hĺbka: | 18,6-19,9 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 7 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,5 GHz |
| Modelový rad: | ASUS Vivobook 18 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 33.2x51.3x7 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 33.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 68 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 51.3 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
