GEMBIRD Kabel napájecí pravoúhlý VDE 220/230V 1,8m
Kód: 2091901033Podrobný popis
Total length: 6 ft (1.8 m)
Input plug: Shuko type with ground contact hole and 4.9 mm pins
Output plug: right angled C13
Wires: profile area 0.75 sq.mm, 10 A rated
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájacie káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8716309047005 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 1,6 - 1,9 m |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Kód výrobcu: | PC-186A-VDE |
| Napájecí C13: | 1 F |
| Napájecí Typ E (220V): | 1 M |
| Přesná délka: | 1,8 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24x12x5 |
| Typ: | Kabely |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
