Fiamm olověná baterie FG10121 6V/1,2Ah
Kód: 54351109Podrobný popis
Plynotěsný olověný akumulátor Fiamm FG10121 (SLA) s životností 5 let.
Tyto akumulátory jsou hermeticky uzavřené, díky čemuž je lze provozovat v libovolné poloze a nevyžadují žádnou údržbu.
Díky slitině olova, cínu a kalcia použité na mřížku mají vynikající vlastnosti a dlouhou dobu použití.
Nejčastějšíoblasti použití:
záložní systémy UPS
záložní zdroje pro veškeré aplikace EZS a telekomunikace
záložní svítidla
výstražná mobilní a signalizační zařízení
Rozměry: DxŠxV 97x24,5x50x5 (55) mm
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné batérie do UPS |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 8009601220086 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Kód výrobcu: | 03370 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10x6x3 |
| Rozměry VxŠxH: | 5 x 3 x 10 cm |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
