Philips MT VA LED 23,6" 241E1SCA/00 - VA panel, 1920x1080, D-Sub, HDMI, repro
Kód: 20842199310Podrobný popis
Zakřivený 24palcový displej řady E nabízí opravdu pohlcující zážitek ve stylovém designu. Vychutnejte si ostrý obraz v rozlišení Full HD a plynulou akci díky technologii AMD FreeSync.
*Technologie sRGB
*Bez blikání
*Režim LowBlue
*Technologie AMD FreeSync™
Typ obrazovky: VA LCD
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,6" / 59,9 cm7
Rozlišení: 1 920 x 1 080 při 75 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,272 x 0,272 mm
Obnovovací frekvence: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 3 000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 3 W x 2
Konektory:
*Vstup signálu: VGA (analogový), HDMI (digitální, HDCP)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace, Funkce Sync on Green
*Vstup/výstup audia: Vstup pro audio z PC, Výstup pro sluchátka
Napájení: Externí, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 27,9 W (typicky)
Pohotovostní režim [W]: < 0,5 W (typ.)
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: Sklopné provedení: -5/20 st.
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 536 x 413 x 202 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 536 x 322 x 66 mm
Hmotnost [kg]: 2,86 kg/ 3,54 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem
*Kabel HDMI, zvukový kabel, napájecí kabel
*Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/c-p/241E1SCA_00/zakriveny-displej-lcd-full-hd
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 8712581759377 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 6 W |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 15 |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| Integrovaný zdroj: | Externí |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Kód výrobcu: | 241E1SCA/00 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor VGA: | Ano D-Sub |
| Kontrast: | 3 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 241E1SCA/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1080 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 59.5x47.5x15 |
| Rozměry: | 536 x 322 x 66 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,272 mm |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ panelu: | VA |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | 6 W W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | Philips |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 4 |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 24 ", 23,6 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
