Philips MT IPS LED 27" 27E1N5600HE/00 - IPS panel, 2560x1440, HDMI, DP, USB-C, USB 3.2, repro, pivot
Kód: 1681047
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
LCD monitor s webkamerou Windows Hello
*Připojte notebook pomocí jediného kabelu USB-C
*Sledování v režimu LowBlue a s technologií bez blikání nenamáhá oči
*Tlačítko EasySelect pro přepínání v nabídce umožňuje rychlý přístup k nabídce na obrazovce
*Uspořádání kabeláže redukuje nepřehledné množství kabelů a umožňuje úhledný pracovní prostor
*Webkamera ve spolupráci s mikrofonem s funkcí potlačení hluku
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 2 560 x 1 440
Rozteč bodu [mm]: 0,2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá–šedá), MPRT: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 5 W x 2
Vestavěná webkamera: 5MP webkamera Hello
Konektory:
*Vstup signálu: HDMI 1.4 x 1, DisplayPort 1.2 x 1, USB-C 3.2 druhé generace x 1 (upstream, přívod energie až 65 W)
*USB: USB 3.2 x 4 (downstream s 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup audio
USB
*USB-C: Oboustranný konektor
*Vysokorychlostní: přenos dat a videí
*DP: Vestavěný režim Display Port Alt
*Dodávání energie: USB PD verze 3.0
*Maximální přívod energie prostřednictvím USB-C: Až 65 W (5 V/3 A; 9 V/3 A; 10 V/3 A;12 V/3 A; 15 V/3 A; 20 V/3,25 A)
Napájení: interní, 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 29,6 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru:
*Nastavení výšky: 130 mm
*Čep: -/+ 90 stupňů
*Sklopné provedení: -5/20 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614 x 524 x 212 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614 x 379 x 52 mm
Hmotnost [kg]: 4,70 kg, se stojanem 6,57 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem
*Kabel HDMI, kabel USB-C na USB-A/C Y, napájecí kabel
*Uživatelská dokumentace
Záruka: 36 měs.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 36
Hmotnosť: 10.36 kg
EAN: 8712581783426
Adaptive-Sync: Ano
Barevná hloubka: 16,7 milionu
Barva: Černá
Celkový výkon repro: 10 W
Displej - dotykový: Ne
Dotyková obrazovka: Ne
DP počet: 1
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ne
FreeSync 2: Ne
G-Sync: Ne
Hloubka jedn. balení: 19.1
Hmotnosť: 10.36 kg
Integrovaný zdroj: Interní
Jas: 300 cd/m2=nits
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 300
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobcu: 27E1N5600HE/00
Komponentní video: Ne
Kompozitní video: Ne
Konektor 15 Pin D-Sub: Ne
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor LAN RJ-45: Ne
Konektor RJ45: Ne
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ano
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 1 000:1 statický
LED podsvícení: Ano
Model: 27E1N5600HE/00
Modelová rada: Philips
Montáž na stěnu: Ano
Pivot: Ano
Počet pixelů na šířku: 2560
Počet pixelů na výšku: 1440
Power Delivery: Ano
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení - standard: QHD
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 77.6x53.1x19.1
Rozměry: 614 x 379 x 52 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,2331 mm
Spotřeba energie: 30 W
Třída energetické účinnosti: G
Typ panelu: IPS
Uhlopriečka rozsah: 25" - 27"
Verze HDMI: Verze 1.4
VESA standard: Ano
Výkon Power Delivery: 65 W
Výkon repro: 10 W
Výškově nastavitelný stojan: Ano
Webkamera: Ano
Záruka: 36
Způsob použití: Domácí/Kancelářské
Doba odozvy: 1
Obnovovacia frekvencia: 75 Hz
Rozlíšenie displeja: 2560 x 1440
Uhlopriečka: 27 "