MSI Pro/MP245PDG E14/23,8"/IPS/FHD/144Hz/1ms/Černá/3R
Kód: 20800556Podrobný popis
MSI PRO MP245PDG E14
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0.2745 x 0.2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 144
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1 000:1
Odezva [ms]: 1 / 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: 2x 2W
Konektory:
*1x HDMI 2.0
*1x DisplayPort in 1.2
*1x DisplayPort out 1.2
*1x Type-C (DP alt.) w/ 98W PD
*4x USB-A
*1x USB-B
*1x Konektor pro sluchátka (out)
Napájení: Interní
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
*Naklonění: -5° / 20°
*Natočení: -45° / 45°
*Pivot: -90°/ 90°
*Výškově nastavitelný: 130 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539 x 226 x 536
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 539 x 49 x 314
Hmotnost [kg]: 6,36 x 5,83
Obsah balení:
*1x HDMI kabel
*1x DisplayPort kabel
*1x USB-C kabel
*1x USB-B/USB-A kabel
*4x Šrouby VESA
*4x Šrouby k stojanu
*1x Napájecí kabel
Záruka: 36 Měsíců
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP245PDG-E14/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.74 kg |
| EAN: | 4711377390187 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Daisy Chain: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Hmotnosť: | 8.74 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | PRO MP245PDG E14 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | MP245PDG E14 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozměry: | 539 x 226 x 536 ŠxVxH mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 98 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Hĺbka jedn. balenie: | 51.7 |
| Modelový rad: | MSI PRO |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov na palete: | 64 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 60.4x14.1x51.7 |
| Rozteč bodov: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Šírka jedn. balenie: | 60.4 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výška jedn. balenie: | 14.1 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
