MSI MAG/342CQRF E20/34"/VA/wQHD/200Hz/0,5ms/Černá/3R
Kód: 20800529Podrobný popis
MSI MAG 342CQRF E20
Typ obrazovky: Rapid VA
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,23175(H) x 0,23175(V)
Obnovovací frekvence [Hz]: 200
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [nits]:
*SDR: 300 nitů
*HDR ready
Kontrast: 3500:1 (statický)
Odezva [ms]: 0,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 miliard
Reproduktory: Ne
Konektory:
*2x HDMI 2.0b (UWQHD@100Hz)
*1x DisplayPort 1.4a
*1x Headphone out
Napájení:Externí
Spotřeba [W]:31
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: VESA 75x75 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: 5° ~ 20°
*Otočení do stran: -30° ~ 30
*Pivot: -5° ~ 5°
*Výškově nastavitelné: 0 ~ 90 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 808,60 x 269,97 x 423,97
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 808,60 x 119,67 x 363,95
Hmotnost [kg]: 6,95/10,75
Obsah balení:
*1x DisplayPort Kabel (1.4)
*1x Napájecí kabel
*1x AC Adaptér
*1x Quick quide
*4x VESA šrouby
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Monitor/MAG-342CQRF-E20/Overview
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 4711377392426 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 20 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Integrovaný zdroj: | Externí |
| Kód výrobcu: | MAG 342CQRF E20 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 3 500:1 statický |
| Model: | 342CQRF E20 |
| Modelová rada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| PIP: | Ano Picture in Picture |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178° / 178° |
| Prohnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | UWQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 75 x 75 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 48x91x20 |
| Rozměry: | 808,60 x 269,97 x 423,97 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,23175 mm |
| Spotřeba energie: | 31 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ panelu: | VA |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 0,5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 3440 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 34 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
