MSI MAG/275QF E20/27"/IPS/QHD/200Hz/0,5ms/Černá/3R
Kód: 20800554Podrobný popis
MSI MAG 275QF E20
*Typ obrazovky Rapid IPS
*WQHD Rozlišení
*Obnovovací frekvence 200Hz
*NVIDIA G-SYNC Compatible
*AMD FreeSync™ Premium
Typ obrazovky: Rapid IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 200
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antiglare
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 0,5 (GtG, Min.)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07 miliard
Konektory:
*2x HDMI™ 2.0b (WQHD@144Hz)
*1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
*1x Headphone-out
Napájení: Interní, 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 26
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100mm
Naklápění monitoru: Náklon: -5°~20°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613,3 x 454,34 x 220,09
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613,3 x 360,7 x 57,9
Hmotnost [kg]: 3,95kg / 6,24kg
Obsah balení:
*Monitor
*1x Display Cable (1.4a)
*1x Power Cord (C13)
*1x Quick Guide
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.32 kg |
| EAN: | 4711377386302 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnosť: | 6.32 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | MAG 275QF E20 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 200:1 statický |
| Model: | 275QF E20 |
| Modelová rada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 613,3 x 360,7 x 57,9 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2331 mm |
| Spotřeba energie: | 26 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 0,5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 200 Hz |
| Počet kusov na palete: | 51 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 68.8x14.9x45.9 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
