MSI MAG/274QF X24/27"/IPS/QHD/240Hz/0,5ms/Černá/3R
Kód: 20800475Podrobný popis
MSI MAG 274QF X24
Typ obrazovky: Rapid IPS
Úhlopříčka: 27”
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu: 0.2331
Obnovovací frekvence: 240Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva: 0.5ms
Pozorovací úhly: 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: 1.07 Bilion, 10 bits (8 bits + FRC)
Reproduktory: ne
Video konektory:
* 2x HDMI 2.0b (WQHD@144Hz)
* 1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
Audio konektory:
* 1x Headphone-out
Napájení: 100~240V, 50/60Hz
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100mm
Naklápění monitoru: -5°~20°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem): 613.5 x 249.7 x 438.5 mm
Rozměry (pouze monitor): 613.5 x 62.1 x 362.5 mm
Hmotnost: 6.55 kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na výrobce: https://www.msi.com/Monitor/MAG-274QF-X24/Specification
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.98 kg |
| EAN: | 4711377281621 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Apple kompatibilní: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 12.9 |
| Hmotnosť: | 6.98 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Kód výrobcu: | MAG 274QF X24 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | 274QF X24 |
| Modelová rada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 68.8x45.2x12.9 |
| Rozměry: | 613,5 x 249,7 x 438,5 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2331 mm |
| Smart funkce: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 0,5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
