MSI MAG/272QP QD-OLED X24/26,5"/QD-OLED/QHD/240Hz/0,03ms/Černá/3R
Kód: 20800523Podrobný popis
MSI MAG 272QP QD-OLED X24
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 26,5
Rozlišení: 2560x1440
Rozteč bodu [mm]: 0.2292x0.2292
Obnovovací frekvence [Hz]: 240
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [nits]:
*SDR: 200
*HDR400
Kontrast: 1 500 000
Odezva [ms]: 0.03
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07B
Reproduktory: Ne
Konektory:
*2x HDMI 2.1
*1x DisplayPort 1.4
*1x Type C(DP alt./15W PD)
*1x Headphone out
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 21
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru:
*Naklonění: 5° ~ 20°
*Otočení do stran: 30° ~ 30°
*Pivot: 90° ~ 90°
*Výškově nastavitelné: 0 ~ 110 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 611.6 x 533 x 241.9
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 611.6 x 357.7 x 55.76
Hmotnost [kg]: 5,7/9,4
Obsah balení:
*1x DisplayPort cable
*1x Napájecí kabel
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://www.msi.com/Monitor/MAG-272QP-QD-OLED-X24/Overview
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.51 kg |
| EAN: | 4711377379311 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 52.6 |
| Hmotnosť: | 9.51 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | MAG 272QP QD-OLED X24 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500 000:1 statický |
| Model: | 272QP QD-OLED X24 |
| Modelová rada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 82.6x17.4x52.6 |
| Rozměry: | 611.6 x 533 x 241.9 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2292x0.2292 mm |
| Spotřeba energie: | 21 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | OLED |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 0,03 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 26,5 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
