MSI Gaming MAG 245C X24/ 24"/ 1920x1080/ VA/ 1ms/ 240Hz/ 300cd/m2/ 3000:1/ HDMI/ DP/ VESA/ černý
Kód: 20800528Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.26 kg |
| EAN: | 4711377395076 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnosť: | 5.26 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | MAG 245C X24 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | 245C X24 |
| Modelová rada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 538.9 x 220 x 411.6 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Spotřeba energie: | 18 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 0,5 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 41.8 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov na palete: | 70 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 60.2x14.4x41.8 |
| Šírka jedn. balenie: | 60.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Výška jedn. balenie: | 14.4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
