LG MT IPS LCD LED 27" 27UP85NP - IPS panel, 3840x2160, HDMI, DP, USB, USB-C, repro, pivot
Kód: 1391069Podrobný popis
27" UHD 4K IPS monitor s VESA DisplayHDR™ 400
*27" UHD 4K IPS monitor
*DCI-P3 95% (Typ.)
*VESA DisplayHDR™ 400
*HDR 10
*AMD FreeSync™
*Dynamic Action Sync
*Black Stabilizer
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 5ms (GtG at Faster)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07 B
Reproduktory: 5W x 2
Konektory:
*HDMI: ANO (2ea)
*DisplayPort: ANO (1ea)
*DP Version 1.4
*USB: ANO (1ea)
*USB-C (Max. Resolution at Hz): 3840 x 2160 at 60Hz
*USB-C (Data Transsmission): ANO
*USB-C (Power Delivery): 90W
*USB Downstream Port: ANO (2ea/ver3.0)
*Sluchátkový výstup: 3-pole (Sound Only)
Napájení: External Power (Adaptér), 100~240V (50/60Hz)
Spotřeba [W]: 44 W
Stand By režim [W]: Méně než 0.5 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: Tilt/Height/Pivot
Barva: černá/ stříbrná/ bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm):
613.5 x 569.3 x 239.3 mm (Up)
613.5 x 459.3 x 239.3 mm (Down)
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm):
613.5 x 363.5 x 45.4 mm
Hmotnost [kg]: 4.1 kg/ 5.9 kg
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| EAN: | 8806084028198 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Bílá-střibrná |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 49 |
| Hmotnosť: | 8.8 kg |
| Integrovaný zdroj: | Externí |
| Jas (cd/m2) - přesný: | 400 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobcu: | 27UP85NP-W.BEU |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast: | 1200:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 27UP85NP |
| Modelová rada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 3840 |
| Počet pixelů na výšku: | 2160 |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 69x21x49 |
| Rozměry: | 613,5 x 363,5 x 45,4 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,1554 mm |
| Spotřeba energie: | 44 W |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | 10 W W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 24 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| Uhlopriečka: | 27 ", 25" - 27" " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
