LG 27UQ850V-W
Kód: 27UQ850V-W.AEU
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Skladom
Detailné informácie
Podrobný popis
27" UHD 4K IPS Monitor
* 27"
* 60Hz Refresh Rate
* 5ms Response Time
* AMD FreeSync™ FreeSync
* DisplayHDR™ 400
* HDR 10
* Flicker Safe
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1554 x 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2000:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07 bil.
Konektory:
* 2x HDMI
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x USB-C
* 2x USB
* Výstup pro sluchátka 3bodový - pouze zvuk
Napájení: Externí
Spotřeba [W]: 44
Stand By režim [W]: méně než 0,5
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: Sklon, Otáčení (pivot), Nastavitelná výška
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.9 x 569.6 x 239.3
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613.9 x 363.5 x 44.3
Hmotnost [kg]: 5.85kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
Kategória: Monitory
Záruka: 24
Hmotnosť: 9.2 kg
EAN: 8806084248466
Adaptive-Sync: Ano
Barevná hloubka: 1,07 miliardy
Barva: Bílá
Celkový výkon repro: 10 W
Displej - dotykový: Ne
Dotyková obrazovka: Ne
DP počet: 1
Flicker Free: Ano
Formát obrazu: Širokoúhlý - 16:9
FreeSync: Ano
FreeSync 2: Ne
G-Sync: Ne
HDR: HDR10
Hloubka jedn. balení: 21
Hmotnosť: 9.2 kg
Integrovaný zdroj: Externí
Jas: 400 cd/m2=nits
Jas (cd/m2=nits) - přesný: 400
Jas (cd/m2=nits) - rozsah: 251 - 400
Kód výrobcu: 27UQ850V-W.AEU
Konektor 15 Pin D-Sub: Ne
Konektor DisplayPort: Ano
Konektor DVI: Ne
Konektor HDMI: Ano
Konektor LAN RJ-45: Ne
Konektor RJ45: Ne
Konektor SCART: Ne
Konektor USB: Ano
Konektor USB-C: Ano
Konektor VGA: Ne D-Sub
Kontrast: 2 000:1 statický
LED podsvícení: Ano
Model: 27UQ850V-W
Modelová rada: LG
Montáž na stěnu: Ano
Možnost kalibrace: Ano
Pivot: Ano
Power Delivery: Ano
Pozorovací úhel ver./ hor.: 178/178
Prohnutý monitor: Ne
Repro: Ano
Rozlišení - standard: 4K
Rozměr VESA uchycení: 100 x 100 mm
Rozměr xyz jedn. balení: 70x49x21
Rozměry: 613.9 x 569.6 x 239.3 ŠxVxH mm
Rozteč bodů: 0,1554 mm
Spotřeba energie: 44 W
Třída energetické účinnosti: F
Typ panelu: IPS
Uhlopriečka rozsah: 25" - 27"
Verze HDMI: Verze 2.0
VESA standard: Ano
Výkon Power Delivery: 90 W
Výkon repro: 10 W
Výškově nastavitelný stojan: Ano
Webkamera: Ne
Záruka: 24
Způsob použití: Profesionální grafické
Doba odozvy: 5
Obnovovacia frekvencia: 60 Hz
Rozlíšenie displeja: 3840 x 2160
Uhlopriečka: 27 "