Lenovo Legion/Y32p-30/31,5"/IPS/4K UHD/144Hz/0,2ms/Černá/3R
Kód: LNM66F9UAC6EUSPodrobný popis
*Factory Calibration: Avg. Delta E<2
*Brightness Calibration
*Picture In Picture (PIP) / Picture By Picture (PBP) Support
*DisplayHDR™ 400
*Gaming Console Support
*Auto Ambient Brightness Sensor
*KVM Switch
*Natural Low Blue Light
*Lenovo® Artery (Lenovo Display Control Center) Support
*VESA Adaptive Sync
*AMD FreeSync™ Premium
*Smart Power
Typ obrazovky: In-Plane Switching
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5"
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1811
Obnovovací frekvence [Hz]: 144 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 400 nits (Peak) / 350 nits (Typical)
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 0.2 ms (MPRT) / 2 ms (Level 4) / 3 ms (Level 3) / 4 ms (Level 2) / 5 ms (Level 1) / 7 ms (Off mode)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 Billion
Reproduktory: 5W x 2
Konektory:
*USB Port: 2x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream) 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode, USB upstream)
*Video Connector: 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
Napájení: Integrated
Spotřeba [W]: 62 W
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Height Adjust Stand
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 715.1 x 598.8 x 298.4 mm
Hmotnost [kg]: 9.6 kg
Záruka: 36 měs.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_Legion_Y32p_30?M=66F9UAC6EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.3 kg |
| EAN: | 196800876515 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 10 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Farba: | Černá |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Hmotnosť: | 14.3 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobcu: | 66F9UAC6EU |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | Y32p-30 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozměry: | 715,1 x 598,8 x 298,4 ŠxVxH mm |
| Spotřeba energie: | 62 W |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka rozsah: | 30" - 32" |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | 10 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Doba odozvy: | 0,2 ms |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 52 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo Legion |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 90x17.5x52 |
| Rozteč bodov: | 0,1811 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Šírka jedn. balenie: | 90 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 31,5 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výška jedn. balenie: | 17.5 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
