EIZO CS2400S WUXGA,IPS,350cd,USB-C
Kód: 20833000609Podrobný popis
K vybraným monitorů EIZO Zoner Studio ZDARMA
*Široký barevný prostor
*Vynikající kvalita obrazu
*Plynulé přechody a gradienty díky 16bitové tabulce LUT a 10bitovému režimu
*Nejmodernější rozhraní USB-C
Typ obrazovky: IPS (Wide Gamut)
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 24,1 / 61,1
Rozlišení: 1920 x 1200
Rozteč bodu [mm]: 0,27 x 0,27
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 410
Kontrast: 1350:1
Odezva [ms]: 19 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1,07 mld. barev
Konektory:
Vstupní konektory: HDMI (Deep Color, HDCP 2.3), USB-C (DisplayPort Alt Mode, HDCP 2.3), DisplayPort (HDCP 2.3)
Technické údaje USB: USB 5Gbps (USB 3)
Konektory USB pro upstream: 1 x type C (DisplayPort Alt Mode, napájení 70 W max.), 1 x type B
Konektory USB pro downstream: 4 x Typ A ( 2 x 5Gbps (USB 3), 2 x USB 2)
Grafický signál: DisplayPort, HDMI (RGB, YUV)
Napájení: Vestavěný zdroj, AC 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 18, Max 149
Certifikace: CE, UKCA, CB, TÜV/GS, TÜV/Ergonomics (včetně ISO 9241-307), RCM, cTÜVus, FCC-B, CAN ICES-3 (B), TÜV/S, PSE, VCCI-B, RoHS, WEEE, China RoHS, CCC
Montáž na zeď: VESA 100 × 100 mm
Naklápění monitoru:
*Možnost otáčení (doprava/levý): 344°
*Možnost sklopení dopředu/dozadu: 5 ° / 35 °
*Výškové/příčné otáčení (Pivot): 90°
*Výšková nastavitelnost [mm]: 155
Barva: černá
Rozměry ( mm): 554 x 396-551 x 245
Hmotnost [kg]: 8.2
Záruka: 60 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 4995047066194 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| DP počet: | 1 |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 65 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Jas: | 410 cd/m2=nits |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 410 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Kód výrobcu: | CS2400S |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast: | 1 300:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | CS2400S |
| Modelová rada: | EIZO ColorEdge |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1200 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 32x52x65 |
| Rozměry: | 554 x 396-551 x 245 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,27 mm |
| Spotřeba energie: | 16 W |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka rozsah: | 24" |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 60 |
| Způsob použití: | Profesionální grafické |
| Doba odozvy: | 19 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Uhlopriečka: | 24,1 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
