BENQ MT BL2480T 23.8",IPS panel,,1920x1080,250 nits,3000:1,5ms GTG,D-sub/HDMI/DP,repro,výš.nast.,cable:HDMI,Glossy Black
Kód: 20883186922Podrobný popis
24" bezrámečkový monitor BL2480T s panelem IPS, rozlišením Full HD, vynikajícím obrazovým výkonem a ergonomickým designem je ideální pro náročné uživatele, kteří hledají displej, jenž nabízí jak estetiku, tak funkčnost.
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0,27
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje:
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M
Reproduktory: Ano, 1 W x 2
Konektory:
*VGA
*HDMI 1.4
*DisplayPort 1.2
Napájení: 100-240V (interní)
Spotřeba [W]: 27
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na zeď: Ano, VESA 100 x 100
Naklápění monitoru:
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 540,3 x 528 x 230
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 540,3 x 339,85 x 49,5
Hmotnost: 5,7 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.29 kg |
| EAN: | 4718755076251 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| DP počet: | 1 |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Hloubka jedn. balení: | 40 |
| Hmotnosť: | 7.29 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Jas (cd/m2) - přesný: | 250 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 100 - 250 |
| Kód výrobcu: | 9H.LHFLA.FPE |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast: | 1000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | BL2480T |
| Modelová rada: | BenQ |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1080 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Repro: | Ano |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 69x21x40 |
| Rozměry: | 540,3 x 528 x 230 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,27 mm |
| Senzor okolního světla: | Ano |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923040402 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | BenQ |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 24 ", 23,8 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
