ASUS XG27UCS ROG Strix
Kód: 1011037Podrobný popis
ROG Strix XG27UCS USB Type-C Gaming Monitor – 27-inch 4K UHD (3840x2160), 160Hz (Above 144Hz), 1ms (GTG), Fast IPS, Extreme Low Motion Blur Sync, USB Type-C, G-Sync compatible (under processing), DisplayWidget Center, tripod socket, HDR
*Trace Free Technology
*GameVisual
*Color Temp. Selection (8 modes)
*Color Adjustment: 6-axis adjustment (R,G,B,C,M,Y)
*Gamma Adjustment (Support Gamma 1.8/2.0/2.2/2.4/2.6 )
*GamePlus
*HDCP 2.3
*Extreme Low Motion Blur
*ELMB Sync
*VRR Technology: FreeSync™ & G-SYNC® Compatible
*GameFast Input technology
*Shadow Boost
*DisplayWidget
*Low Blue Light
*Multiple HDR Mode
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.155 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 160 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7M (10 bit)
Reproduktory: Ne
Konektory:
*USB-C x 1 (DP Alt Mode)
*DisplayPort 1.4 x 1
*HDMI(v2.1) x 1
*Earphone Jack
*USB-C Power Delivery 15 W
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 26 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Tilt (+20° ~ -5°)
*Swivel (+45° ~ -45°)
*Pivot (+90° ~ -90°)
*Height Adjustment: 0~120 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614,8 x 512,8 x 218,8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614,8 x 367 x 60,1
Hmotnost [kg]: 3,88 kg/ 6,57 kg
Záruka: 36 měs.
https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog-strix-xg27ucs/
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.91 kg |
| EAN: | 4711387447345 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 400 cd/m2=nits |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Farba: | Černá |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Hmotnosť: | 8.91 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobcu: | 90LM09S0-B01170 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | Strix XG27UCS |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 3840 |
| Počet pixelů na výšku: | 2160 |
| Power Delivery: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozměry: | 614,8 x 512,8 x 218,8 ŠxVxH mm |
| Spotřeba energie: | 26 W |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka rozsah: | 25" - 27" |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 52.4 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Modelový rad: | ASUS ROG |
| Obnovovacia frekvencia: | 160 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov na palete: | 20 |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 78.4x22.7x52.4 |
| Rozteč bodov: | 0,155 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Šírka jedn. balenie: | 78.4 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výška jedn. balenie: | 22.7 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
