AOC MT IPS LCD WLED 23,8" 24G4ZR - IPS panel, 1980x1080, 260Hz, HDMI, DP, Pivot
Kód: 492122Podrobný popis
AOC 24G4ZR
Typ obrazovky: Fast IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: 0,2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 260
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1 000:1
Odezva [ms]: 0,3 / 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M.
Reproduktory: Ne
Konektory:
*2x HDMI 2.0
*1x DisplayPort 1.4
*1x Výstup pro sluchátka (3,5 mm)
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 18
Stand By režim [W]: 0,3
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
*Naklonění: -3°/21°
*Natočení: -28°/28°
*Pivot: -90°/90°
*Výškově nastavitelný: 130mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 540.0 x 493.6-380.6 x 207.7
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 540 x 324.84 x 50.62
Hmotnost [kg]: 2,58 / 4,38
Obsah balení:
*HDMI kabel
*DisplayPort kabel
*Napájecí kabel
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://aoc.com/cz/gaming/monitors/24g4zr#compactFeatureHighlighter
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.63 kg |
| EAN: | 4038986183239 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Hmotnosť: | 6.63 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 24G4ZR |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| Model: | 24G4ZR |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozměry: | 540.0 x 493.6 x 207.7 ŠxVxH mm |
| Spotřeba energie: | 18 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Doba odozvy: | 0,3 ms |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 41.6 |
| Modelový rad: | AOC Gaming |
| Obnovovacia frekvencia: | 260 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov na palete: | 40 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 65.5x14.2x41.6 |
| Rozteč bodov: | 0.2745 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Šírka jedn. balenie: | 65.5 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výška jedn. balenie: | 14.2 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
