ACER LCD KA242YP6bip 60cm 23.8'' FHD ZeroFrame IPS 144Hz 16:9 1ms(VRB) 250nits HDMI DP FreeSync EU MPRII Black H.cable x
Kód: 11295377Podrobný popis
Acer KA242YP6bip
* AMD FreeSync
* 99% sRGB
* ZeroFrame Pro
* BlueLight Shield
* Flicker-Less
* Acer VisionCare 1.0
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka: 23,8"
Rozlišení: 1920x1080 FHD
Obnovovací frekvence: 144Hz
Poměr stran: 16:9
Jas: 250 nitů
Kontrast: 1500:1
Odezva: 1ms (VRB)
Pozorovací úhly (H/V): 178°/178°
Počet barev: 16,7M
Reproduktory: NE
Porty:
* 1x HDMI (1.4)
* 1x DP (1.2)
* napájecí konektor
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
* naklonění: +25° ~ -5°
Barva: černá
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| EAN: | 4711474434678 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 39 |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | UM.QX2EE.601 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | KA242YP6bip |
| Modelová rada: | Acer |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°/178° |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 59.5x13x39 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 24 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
