MSI PC Cubi Z AI 8M-004BEU, R9 8945HS, N/A, N/A SSD, N/A, No OS, Black
Kód: 2666453Podrobný popis
MSI PC Cubi Z AI 8M-004BEU (8M-004BEU)
Part Number: Cubi Z AI 8M-004BEU
Procesor
Typ procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 9 8945HS
Počet jader procesoru: 8
Frekvence procesoru: 4,0 GHz
Grafika
N/A
Operační systém
Operační systém: Bez operačního systému
Operační paměť
Kapacita paměti: N/A
Typ: N/A
Mechanika a disk
Typ pevného disku: M.2 SSD
Kapacita disku: N/A
Výbava
Reproduktor: Ne
Webkamera: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
TPM: Ne
Připojení a Sítě
Wi-Fi 6E: Ano
BT 5.3: Ano
WLAN: AMD/RZ616
Rozhraní
Side I/O ports:
N/A
Back I/O ports:
N/A
Popis napájení
120W Adaptor
Fyzické charakteristiky a barevné provedení
Barva: Black
Rozměry: N/A
Příslušenství
AC Adaptor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.03 kg |
| EAN: | 4711377371070 |
| Délka: | 24.7 cm |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| Hmotnosť: | 2.03 kg |
| Model procesoru: | AMD Ryzen9 8945HS |
| Operační systém: | Bez OS |
| Podpora AI: | Ano |
| Provedení počítače: | Mini-PC |
| Šířka: | 21 cm |
| Typ disku: | SSD |
| Typ sestavy: | Kancelářsky |
| Výbava PC: | Bluetooth |
| Výška: | 9.9 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 9 |
| Výkon zdroja: | 120 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
