MSI PC Cubi NUC AI+ 2MG-021BEU-B7258VXX, Ultra 7 258V, 32GB, N/A, N/A, No OS, Black
Kód: 2666532Podrobný popis
MSI PC Cubi NUC AI+ 2MG-021BEU-B7258VXX
Part Number: Cubi NUC AI+ 2MG-021BEU-B7258VXX
Procesor
Typ procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 258V
Počet jader procesoru: 8
Frekvence procesoru: 2,2 GHz
Operační systém
Operační systém: Bez Operačního Systému
Grafika
Grafická karta: N/A
Operační paměť
Kapacita paměti: 32 GB
Typ: DDR5
Mechanika a disk
Typ pevného disku: N/A
Kapacita disku: N/A
Výbava
Reproduktor: N/A
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
VESA: Ano
Rozměry VESA: Ano
Připojení a Sítě
Wi-Fi 6E: Ano
BT 5.3: Ano
Rozhraní
Přední I/O porty:
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x 3,5mm Jack port
Čtečka karet
Zadní I/O porty:
2x USB 2.0 Type-A
2x Thunderbolt 4
2x RJ-45
1x HDMI out
Napájení
120W
Fyzické charakteristiky a barevné provedení
Barva: Black
Rozměry (ŠxHxV): 135.6 x 132.5 x 50.1 mm
Hmotnost: 0,667 Kg
Velikost: 0,826 L
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 1.63 kg |
| EAN: | 4711377433754 |
| Délka: | 22.5 cm |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.7 |
| Hmotnosť: | 1.63 kg |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Modelová rada: | nespecifikováno |
| Operační systém: | Bez OS |
| Počet jader: | 8 |
| Provedení počítače: | Mini-PC |
| Rozhraní: | Thunderbolt |
| Šířka: | 21.1 cm |
| TDP: | 17 |
| Typ disku: | SSD |
| Typ sestavy: | Kancelářsky |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18941 |
| Výška: | 9.8 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Výkon zdroja: | 120 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
