HP PC EliteDesk 8 Mini G1a Next Gen AI,Ryzen AI 5 340,32GB,1TB,Rad.840M,WiFi 6e+BT,kl.a myš,90W,2xDP+HDMI+USB-C,Win11Pro
Kód: 1520528Podrobný popis
HP EliteDesk 8 Mini G1a Desktop Next Gen AI PC
*Microsoft Copilot
*objem 1 l
*HP Wolf Security
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen AI 5 340 (6 jader, 12 vláken, 2,0/4,8 GHz, 16 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (50 TOPS)
Paměť: 32GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty SODIMM (2/1)
Pevný disk: 1TB PCIe® NVMe™ SSD
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA
Síť: Realtek RTL8111EPP GbE
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) a Bluetooth® 5.3
Klávesnice: HP 125 USB v2
Myš: HP 125 USB
Napájení: 90W externí napájecí adaptér, až 89% účinnost
Přední porty:
*1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
*2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
*1× kombinovaný zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Zadní porty:
*2× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
*1× HDMI 2.1
*1× RJ-45
*1× napájecí konektor
*2× DisplayPort™ 2.1
*2× konektor pro externí anténu
*1× USB4 s přenosovou rychlostí signálu 40Gb/s (100W USB PowerDelivery)
Rozšiřující sloty:
*1× M.2 2230
*3× M.2 2280
Barva: černá
Rozměry: 177×181×34,2mm
Hmotnost: cca 1,42kg
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| EAN: | 199485673240 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.6 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | 999A1ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 4,8 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 8 G1a AI |
| Modelová rada: | AMD Radeon 840M Graphics, HP EliteDesk |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Operační paměť - velikost: | 32 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Provedení: | Mini PC |
| Přesný model CPU: | AI5-340 |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 49x11x24 |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025050035 |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 0 zadní |
| USB 3.x: | 2 zadní, 2 přední |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadní, 1 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 přední, 1 zadní |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,0 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen AI 5 |
| Výkon zdroja: | 90 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
