ACER PC Revo Box RB102-BARR,Ryzen 5 7430U,8GB,512GB SSD,N/A,W11H,White
Kód: 11295211Podrobný popis
ACER PC Revo Box RB102-BARR
Part Number: DT.BPYEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 5 7430U
Rychlost procesoru: 2,3 GHz
Počet jader: 6
Grafika
Grafická karta: N/A
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: DDR4 + 2nd free mem slot
Uložiště
Celková kapacita disku: 512 GB
Typ disku: GB M.2 SSD + 2nd M.2 2280 SSD free slot
Síť a komunikace
Wi-Fi 6: Ano
Bluetooth verze 5.2: Ano
Rozhraní/porty
HDMI 2.0
DP 1.4
2x USB 3.2 10Gpps Type-C
3xUSB 3.2 Type A
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Optická mechanika: N/A
VESA Kit: Ano
Popis napájení
90W
Fyzické charakteristiky
Barva: White
Rozměry (ŠxHxV): 131 x 131 x 43 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 1.274 kg |
| EAN: | 4711474951915 |
| Délka: | 35.9 cm |
| Druh optické mechaniky: | Bez optické mechaniky |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.3 |
| Hmotnosť: | 1.274 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.3 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 5 7430U |
| Modelová rada: | nespecifikováno |
| Obsazené/celkem sloty RAM: | 1/2 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet jader: | 6 |
| Provedení počítače: | Mini-PC |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 19.4 cm |
| TDP: | 15 |
| Typ disku: | SSD |
| Velikost paměti RAM (GB): | 8 |
| Výbava PC: | Bluetooth |
| Výkon CPU dle PassMark: | 15600 |
| Výška: | 7.1 cm |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
