Seiren X - PS4 Razer
Kód: 92204144Podrobný popis
Razer Seiren X je první mikrofon oficiálně licensovaný společností SONY a speciálně určený pro PlayStation 4. Zapojením nejlepších mikrofonních technologií se stalo klíčem k tomu, aby na druhé straně u posluchače bylo slyšet co nejvíce. Proto snímá pouze zvuk v úzkém úhlu bez nežádoucího hluku v pozadí a je vybaven systémem pro tlumení vibrací.
Technické specifikace
Požadovaný výkon / spotřeba: 5V 100mA
Vzorkovací frekvence: min 44.1kHz / max 48kHz
Bitová rychlost: 16bit
Kapsle:O25mm kondenzátorové kapsle
Polírní vzory: Super-kardiodní
Frekvenční odezva:: 20Hz–20kHz
Citlivost: 17.8mV/Pa (at 1kHz)
Max SPL: 110dB (THD < 1% at 1kHz)
Impedance:?16?
Výkon (RMS): 125mW (při 32?)
THD: < 0.5% (at 1kHz)
Poměr signálu k šumu:85dB
Systémové požadavky
Windows 7,8, 10, Mac OS 10.8 onwards
Kompatibilní s Open Broadcaster Software and Xsplit
Obsah balení
1 x Razer Seiren X
1 x Nosná tyč
1 x Stojan
1 x Micro USB kabel
1 x Manuál
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mikrofóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 8886419377085 |
| Barva: | Černá-modrá |
| Frekvenční rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 17 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Kód výrobcu: | RZ19-02290200-R3G1 |
| Mikrofon: | Ano |
| Noise canceling: | Ne okolní hluk |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Redukce šumu: | Ne interní zdroj |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.6x17.7x12.1 |
| True Wireless: | Ne |
| Účel: | Herní |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
