NEDIS měnič napětí/ čistá sinusoida/ 24 V DC/230 V AC 50 Hz/ 2000 W (4000 W špička)/ USB-A / USB-C/ 2x zásuvka typu E
Kód: PIP200024EBKPodrobný popis
Nedis PIP200024EBKMěnič napětí s výkonem 2000 W (4000 W špička) s čistou sinusoidou je ideální řešení pro napájení citlivé elektroniky napájené střídavým proudem, jako jsou notebooky, herní konzole, audio zařízení atd. Umožňuje napájet dvě zařízení 230 V AC prostřednictvím baterie 24 V DC a je vhodný pro použití v nákladních automobilech, obytných vozech, karavanech i lodích. Měnič je vybaven dvěma napájecími zásuvkami se zemnicím kolíkem (typ E), jedním USB-C portem a jedním USB-A portem pro nabíjení mobilních zařízení. O stabilní napájení se stará inteligentní chladicí ventilátor s řízenou teplotou. Samozřejmostí je ochrana proti přetížení, přehřátí, zkratu a také proti přepólování (pojistka), podpětí či přepětí na vstupu.
Součástí balení jsou koncové kabely ve tvaru O (80 cm), jednotka dálkového ovládání a kabel dálkového ovládání s konektory RJ-12 (6 m).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý výkon: 2000 W (4000 W špička)
Vstupní napětí: 24 V DC
Výstupní napětí: 230 V AC/ 50 Hz
Rozměry: 385 × 254 × 100 mm
Hmotnost: 5425 g
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Meniče napätia |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.51 kg |
| EAN: | 5412810448968 |
| Barva: | Černá |
| Délka kabelu: | 0,8 m |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Hák - detailní nastavení: | 334922 |
| Hmotnost: | 5425 g |
| Hmotnosť: | 6.51000 kg |
| Napájecí napětí: | 24 V |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Rozměry: | 385 × 254 × 100 mm |
| Záruka: | 2 roky, 24 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 24 měsíce |
| Výkon zdroja: | 2000 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
