Solight čelová LED svítilna, 3W COB, 3x AAA
Kód: 1334160Podrobný popis
LED čelová svítilna
3W COB LED
světelný tok: 150lm
3 režimy svícení: 100% / 50% / blikání
outdoorové užití (stupeň krytí IP44)
výdrž baterií: až 7 hodin
napájení: 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
hmotnost: 58g bez baterií
materiál: plast
barva: oranžovočerná
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED svetlá exteriérové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.064 kg |
| EAN: | 8592718023980 |
| Délka: | 14.3 cm |
| Hmotnosť: | 0.064 kg |
| Produkt: | Čelovky |
| Šířka: | 12.3 cm |
| Výška: | 6.9 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
