Remington AS8901 HYDRAluxe kulmofén, 1200 W, 3 teploty, 2 rychlosti, chladná špička, bílá
Kód: 41012682Podrobný popis
Kulmofén Remington vám pomůže vlasy nejen vysušit, ale také jim dodat patřičný objem, vytvořit krásné lokny nebo je narovnat. Příkon nabízeného kulmofénu je 1200 W. Vybírat můžete ze 2 rychlostí a mezi 3 teplotami podle požadavků na účes. Remington kulmofén vám garantuje optimální teplotu vysoušení, a tak vlasy nepoškodí příliš vysoké teploty.
Zásadní přednosti kulmofénu Remington AS8901 HYDRAluxe
- Ke každodenní úpravě vašich vlasů poslouží kulmofén Remington
- Rychle a jednoduše vytvoříte požadovaný styling
- Nabízí 2 rychlosti
- Efektivní vysoušení vlasů vám poskytne příkon 1200 W
- Podle preferovaného účesu zvolíte jednu ze 3 teplot
- S chladným vzduchem dosáhnete zafixování účesu
Funkce kulmofénu Remington vám zjednoduší vlasový styling
U kulmofénu oceníte 360° otočný přívodní kabel o délce 1,8 m. Horkovzdušný kartáč v sobě kombinuje funkci foukání horkého vzduchu a kartáčování v jednom. Chladná špička efektivně zabraňuje nechtěnému popálení. Je vybaven praktickým závěsným očkem k zavěšení na háček.
Specifikace
| Parametry | |
|---|---|
| Příkon | 1200 W |
| Počet rychlostí | 2 |
| Počet teplot | 3 |
| Délka přívodního kabelu | 1,8 m |
| Vlastnosti | 360° Otočná šňůra, Chladná špička, Závěsné očko |
| Barva | Bílá |
| Funkce | Studený vzduch |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kulmy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.493 kg |
| EAN: | 5038061110401 |
| Hloubka (mm): | 53.0000000 (mm) |
| Hloubka s obalem (mm): | 101.0000000 (mm) |
| Hmotnosť: | 0.493 kg |
| Šířka (mm): | 270.0000000 (mm) |
| Šířka s obalem (mm): | 342.0000000 (mm) |
| Váha (kg) - netto bez obalu: | 0.4930000 (kg) |
| Váha (kg) s obalem: | 0.8590000 (kg) |
| Výška (mm): | 54.2000000 (mm) |
| Výška s obalem (mm): | 176.0000000 (mm) |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
