GIGABYTE zdroj P750GM, 750W, 80plus gold, modular, 120 mm fan
Kód: 524086Podrobný popis
Gigabyte P750GM 750W
- Certifikát 80 Plus Gold
- Plně modulární konstrukce
- 120mm ventilátory s inteligentními hydraulickými ložisky (HYB)
- Japanese capacitors
- Jediná výkonná +12V větev
- Ochrana OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP
- Kompaktní provedení
- 5letá záruka

Specifikace
| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 750 W |
| MTBF hodin | >100 000 hodin |
| Ochranné funkce | OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Vstupný rozsah střídavého proudu | 12 - 6A |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů / kabelů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x / x (600mm) |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x / 2x (600mm) |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x / 2x (600mm + 150mm) |
| SATA Konektor | 8x / 2x (600mm + 150mm + 150mm + 150mm) |
| Molex Konektor | 3x / 1x (500mm + 120mm + 120mm + 120mm Floppy) |
| Floppy Konektor | 1x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 2.31V |
| 80 PLUS Efficiency | Gold |
| Modulární kabeláž | Plně |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.473 kg |
| EAN: | 4719331551759 |
| Délka: | 26 cm |
| Efektivita zdroje: | 80 Plus Gold |
| Hmotnosť: | 2.473 kg |
| Konektory: | FDD |
| Konektory pro základní desku: | EPS 8-pin |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Šířka: | 21.5 cm |
| Vlastnosti zdroje: | Modulární kabeláž |
| Výška: | 12 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Formát zdroja: | ATX |
| Modulárny zdroj: | Áno |
| Výkon zdroja: | 750 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
