LENOVO Keyboard Pack for Yoga Tab
Kód: LNZZZG38C07684Podrobný popis
Lenovo Keyboard Pack for Yoga Tab
Klávesnice a obal určený pro Yoga Tab (ZAG6)
Barva: Luna Grey
Material: PU
Konektivitta: 3-point pogo pin pro data a nabíjení
Obsah balení:
*Klávesnice
*Zadní kryt
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice a stylusy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 199271081549 |
| Barva: | Šedá |
| Hloubka: | 8,6 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 3.3 |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| Kód výrobcu: | ZG38C07684 |
| Materiál pouzdra: | Polyuretan |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 30.9x20.4x3.3 |
| Šířka: | 257,1 mm |
| Výška: | 184,8 mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
