HP PC ProDesk Tower 2 G1a Ryzen 5 8500G,16GB DDR5,512GB NVMe,Radeon 740M,klávesnice a myš,180W gold,DP+HDMI,Win11Home
Kód: HP-B6YK8ETPodrobný popis
Model: HP ProDesk 2 Tower G1a E AI
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 8500G (max. zvýšený takt 5,0 GHz, 16 MB mezipaměti L3, 6 jader, 12 vláken)
Paměť: 16GB paměť DDR5-5200 MT/s (1x 16 GB) Přenosová rychlost až 5 200 MT/s.
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM / 1
Pevný disk: Disková jednotka SSD 512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Optická jednotka: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Grafická karta: Integrovaná grafická karta AMD Radeon™ 740M
Audio: Kodek Realtek ALC3602-CG, kombinovaný zvukový konektor typu jack podporující připojení náhlavní soupravy CTIA a OMTP, zvukový linkový vstup a výstup, vstup pro mikrofon a zvukový konektor podporující přepínání úloh.
Bezdrátová síť: -
Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125
Myš: Kabelová myš HP 125
Napájení: 280W externí napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Zadní porty:
*1× HDMI 1.4b
*1× DisplayPort™ 1.4a
*1× RJ-45
*1× napájecí konektor
*1× zvukový linkový vstup/výstup
*3× USB 2.0 Type-A
*1× sériový port (volitelně)
Přední porty:
*1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s
*2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s
*2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s
*1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Rozměry: 155 x 308 x 337 mm
Hmotnost: 6,10 kg
Záruka: 1 rok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 199251099038 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ne |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Kód výrobcu: | B6YK8ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ano sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| miniDP: | 0 ks počet |
| Model: | G1a |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační paměť přesná: | 16GB (1x 16GB) GB |
| Optická mechanika: | Ne |
| Přesný model CPU: | R5-8500G |
| PS/2: | 0 zadný |
| Thunderbolt 5: | 0 predné, 0 zadný |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 predný, 3 zadný |
| USB 3.x: | 4 predný, 0 zadný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 0 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 predný, 0 zadný |
| VGA: | 0 počet |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 28 |
| Klávesnica: | Drátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 5,0 GHz |
| Modelový rad: | HP ProDesk 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Prevedenie: | Tower |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 49x39x28 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 49 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 280 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 39 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,5 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
