HP PC Pro Tower 400G9 i3-12100, 1x8GB,256GB M.2 NVMe, Intel HD DP+HDMI, kl. a myš,No ODD, 260W,Win11Pro, 3y onsite
Kód: HP-629B1ETPodrobný popis
Model: HP Pro Tower 400 G9
RHP Pro Tower 400 poskytuje uživatelům komerční výkon, zabezpečení a škálovatelnost pro rostoucí firmy. Tento počítač využívá nejnovější procesor Intel® a spolehlivé zabezpečení, které je neustále aktivní.
Certifikace ENERGY STAR®
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core™ i3-12100 (základní frekvence 3,3 GHz, max. 4,3 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 12MB mezipaměti L3, 4 jader, 8 vláken)
Paměť: 8GB paměť DDR4-3200 MHz bez ECC RAM (1× 8 GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DIMM (2/1)
Pevný disk: SSD 256GB PCIe® NVMe™
Pozice pro interní jednotku: dvě jednotky HDD 3,5"
Optická jednotka: Ne
Grafická karta: integrována grafika Intel® UHD 730
Audio: kodek Realtek ALC3252
Síť: Intel® I219LM GbE LOM
Bezdrátová komunikace
WLAN: Ne
Bluetooth®: Ne
Klávesnice: kabelová HP 125
Myš: kabelová HP 125
Správa zabezpečení: podpora visacích zámků na šasi a lankových zámků, integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: interní 260 W Platinum
Přední porty:
* 1x konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1x SuperSpeed USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
* 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10Gb/s
Zadní porty:
* 1x zvukový výstup
* 1x napájecí konektor
* 1x RJ-45
* 1x HDMI 1.4
* 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5Gb/s
* 1x DisplayPort™ 1.4
* 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480Mb/s
Rozšiřující sloty:
* 1x M.2 2230
* 1x M.2 2280
* 1x PCIe x1
* 1x PCI
* 1x PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 15,5x30,8x33,7cm
Hmotnost: 5,31kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 197961731804 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ne |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC: | Ne |
| Disk - kapacita HDD: | Ne |
| Disk - kapacita SSD: | 256GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| DP: | 1 ks počet |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| FireWire: | Ne IEEE |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| Integrovaný zdroj: | 260 W |
| Kapacita disku: | 256 GB |
| Kód výrobcu: | 629B1ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 400 G9 |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační paměť přesná: | 8GB (1x 8GB) GB |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť Intel Optane: | Ne |
| Počet slotů RAM: | 2 ks |
| Přesný model CPU: | i3-12100 |
| PS/2: | 0 zadný |
| Sériový port: | 0 ks počet |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C922040044 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilný |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 predný, 2 zadný |
| USB 3.x: | 3 predný, 3 zadný |
| USB 3.x Type-C: | 1 predný, 0 zadný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 predný, 0 zadný |
| VGA: | 0 počet |
| Výkon zdroje: | 260 W |
| Výstup DisplayPort: | Ano |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| Wi-Fi: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel 12. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 29 |
| Klávesnica: | Drátová |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,3 GHz |
| Modelový rad: | HP Pro |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 3200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Prevedenie: | Tower |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 49x40x29 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Šírka jedn. balenie: | 49 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 260 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 40 |
| Zabezpečenie zámkom: | možnost mechanického zamčení skříně zámkem |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,3 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
